PRO Kierownica Vibe Aero Handlebar

Włókno węglowe

  • Pełny aerodynamiczny design "UD Carbon", który spełnia wymogi UCI
  • Wbudowane prowadzenie linek hamulca i przerzutek (także dla Shimano Di2)
PUNKTY SPRZEDAŻY Przejdź do specyfikacji

Cały nasz wysiłek pracuje dla Ciebie.

Kierownica o ultra-wysokiej jakości skonstruowana dla najtrudniejszych warunków jazdy. Nowa kierownica PRO Vibe Aero jest skonstruowana tak, aby spełnić najwyższe wymagania rowerzystów korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań. Vibe Aero została opracowana z myślą o Di2, oferując najwyższy stopień zintegrowania dla maksymalnych osiągów aerodynamicznych i idealnie przejrzystej estetyki.

alt

MOC PRO

W PRO mamy prostą misję: współpracować z najlepszymi profesjonalistami na świecie, aby oferować najlepsze produkty na świecie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi zawodnikami, projektantami i inżynierami, oraz z Shimano Dynamics Lab, wspólnie tworząc produkty, na których Ty jeździsz.

alt
alt

DOSKONALE PASUJE DO DI2

Kierownice PRO Vibe zaprojektowano z myślą o przyszłości - są kompatybilne z nowym modułem łączącym Shimano DURA-ACE Di2 R9100, który można zainstalować w każdym z gięć kierownicy zamiast w zatyczce jej chwytów. Specjalnie rozmieszczone wejścia na linki pozwalają na wprowadzenie do systemu Shimano Di2 lub linek mechanicznych przerzutek i hamulców lub przewodów hamulców hydraulicznych.

AERODYNAMICZNA

Kierownica Vibe Aero ma opływowy, aerodynamiczny kształt zapewniający przewagę na szosie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć aerodynamiczne korzyści, nowy wspornik kierownicy Vibe posiada niskoprofilową zatyczkę, wąski profil przedni i unikalny mechanizm blokujący z odwróconymi śrubami, zapewniając przejrzysty wygląd i redukcję turbulencji powietrza.

alt

Zbudowana z włókien Innegra

Kierownice serii Pro Vibe są wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego Innegra. Dodatek włókien Innegra wzmacnia najbardziej narażone obszary kierownicy nie zwiększając niepotrzebnie wagi samej kierownicy, sprawiając, że kierownica jest gotowa do jazdy w najtrudniejszych warunkach.

This website uses cookies to improve your experience.

innegra

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Chcesz ją chwycić i poczuć?

 

 

Specyfikacja produktu

PRO Kierownica Vibe Aero Handlebar

PRHA0380 Kierownica Vibe Aero comapct 38cm 31,8mm 240 gr
PRHA0381 Kierownica Vibe Aero comapct 40cm 31,8mm 245 gr
PRHA0382 Kierownica Vibe Aero comapct 42cm 31,8mm 250 gr
Pobierz instrukcję Pobierz instrukcję techniczną


 

  • "This bar is absolutely beautiful to use, offering stiffness and comfort."

  • "AN AERO BAR THAT FEELS AS STIFF AS ANY WE'VE TESTED ISN'T A HUGE SURPRISE, BUT ONE WITH NO COMFORT PENALTY IS."

  • "The Vibe Aero nicely soaks up vibrations."

This website uses cookies to improve your experience.