PRO Siodełko Falcon Carbon damskie

Włókno węglowe

  • Płaski kształt, najlepszy dla bardzo elastycznej geometrii ciała
  • Lekka wyściółka EVA dla optymalnego wsparcia i komfortu
  • Gładki materiał PU redukujący tarcie ze spodenkami kolarskimi
  • Łatwy montaż akcesoriów, takich jak uchwyt kamery PRO, błotnik itd.
PUNKTY SPRZEDAŻY Przejdź do specyfikacji

SKONSTRUOWANY NA ŁOWY

Sezon łowiecki jest otwarty, a nasze siodełko Falcon (Sokół) jest zaprojektowane specjalnie na łowy. Konstrukcja o płaskim kształcie doskonale nadaje się przede wszystkim do pościgu. Zapewnia użytkownikowi stabilność podczas zjazdów z dużą prędkością i umożliwia przemieszczanie się wzdłuż siodełka, gdy wymagana jest optymalna zwrotność. Do Ciebie należy więc decyzja: jesteś myśliwym czy zdobyczą?

alt

WSPÓŁTWORZENIE

W PRO mamy prostą misję: współpracować z najlepszymi profesjonalistami na świecie, aby oferować najlepsze produkty na świecie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi zawodnikami, projektantami i inżynierami, oraz z Shimano Dynamics Lab and bikefitting.com wspólnie tworząc produkty, na których Ty jeździsz.

 

 

ULTRANOWOCZESNA TECHNIKA

Nasze siodełko Falcon (Sokół) zostało zaprojektowane z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii dostępnych współcześnie na rynku. Obejrzyj poniższy film, aby przekonać się, w jaki sposób wydobędziemy z Ciebie optimum Twoich możliwości. 

This website uses cookies to improve your experience. 


 

ZNAJDŹ NAJLEPSZE DLA SIEBIE SIODEŁKO

Znajdź swoje idealne siodełko w zaledwie kilku krokach dzięki odnowionej aplikacji selektora siodełek "PRO SADDLE SELECTOR". W oparciu o serię pytań dotyczących geometrii ciała i stylu jazdy, selektor "PRO Selector Saddle" pomoże Ci w precyzyjnym doborze siodełka idealnego dla Ciebie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Nasz Selektor zrobi resztę.

alt

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Chcesz wiedzieć, gdzie kupić nowe siodełko?


 

Specyfikacja produktu

PRO Siodełko Falcon Carbon damskie

This website uses cookies to improve your experience.