PRO Siodełko Turnix Offroad

Stalowe druty

  • Baza wzmocniona włóknem węglowym
  • Bardzo lekkie wypełnienie EVA
  • Specjalny kształt wyściółki do jazdy terenowej
  • Zintegrowane mocowanie akcesoriów
  • Waga: 222 g (132 mm)
PUNKTY SPRZEDAŻY Przejdź do specyfikacji

ABY WYGRAĆ, MUSISZ WALCZYĆ

Na pierwszy rzut oka nikt by się nie spodziewał, że pod tą powłoką bije serce wojownika. Ale nasze siodełko Turnix ma prawdziwie zabójczy charakter. Jego wąski nos zapobiega tarciu podczas intensywnego pedałowania po zwycięstwo, natomiast jego lekko zakrzywiony kształt zapewnia dostateczny komfort wówczas, gdy liczy się wytrzymałość. Nie przestawaj walczyć, aż odniesiesz zwycięstwo.

alt

WSPÓŁTWORZENIE

W PRO mamy prostą misję: współpracować z najlepszymi profesjonalistami na świecie, aby oferować najlepsze produkty na świecie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi zawodnikami, projektantami i inżynierami, oraz z Shimano Dynamics Lab and bikefitting.com wspólnie tworząc produkty, na których Ty jeździsz.


 

Ultranowoczesna technika

Nasze siodełko Turnix zostało zaprojektowane z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii dostępnych współcześnie na rynku. Obejrzyj poniższy film, aby przekonać się, w jaki sposób wydobędziemy z Ciebie optimum Twoich możliwości. 

This website uses cookies to improve your experience.

 

 

ZNAJDŹ NAJLEPSZE DLA SIEBIE SIODEŁKO

Znajdź swoje idealne siodełko w zaledwie kilku krokach dzięki odnowionej aplikacji selektora siodełek "PRO SADDLE SELECTOR". W oparciu o serię pytań dotyczących geometrii ciała i stylu jazdy, selektor "PRO Selector Saddle" pomoże Ci w precyzyjnym doborze siodełka idealnego dla Ciebie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Nasz Selektor zrobi resztę.

alt

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Chcesz wiedzieć, gdzie kupić nowe siodełko?


 

Specyfikacja produktu

PRO Siodełko Turnix Offroad

PRSA0261 Siodło Turnix Offroad 132mm 240gr Rail: 7mm x 7mm
PRSA0262 Siodło Turnix Offroad 142mm 240gr Rail: 7mm x 7mm
PRSA0263 Siodło Turnix Offroad 152mm 240 gr Rail: 7mm x 7mm
Pobierz instrukcję

This website uses cookies to improve your experience.