PRO Volture E-MTB

Stalowa szyna

  • Baza wzmocniona włóknem węglowym
  • Bardzo lekkie wypełnienie EVA
  • Specjalny kształt wyściółki do jazdy terenowej
  • Zintegrowane mocowanie akcesoriów
  • Waga: 235 g (142 mm)
PUNKTY SPRZEDAŻY Przejdź do specyfikacji

NAJWYŻSZY KOMFORT I KONTROLA

Nasze nowe siodełko Volture pomoże Ci pokonywać górskie szlaki przez wiele godzin, bez konieczności zsiadania z roweru. Siodełko zaprojektowaliśmy specjalnie dla rowerów górskich ze wspomaganiem elektrycznym, dlatego ma ono grubsze wypełnienie, szerszy 'nos' oraz wzmocnioną bazę karbonową, zapewniając maksymalną wygodę i kontrolę. Jeśli chcesz zelektryzować swój styl jazdy górskiej, przygotuj się na przesiadkę na Volture. 

alt

WSPÓŁTWORZENIE

W PRO mamy prostą misję: współpracować z najlepszymi profesjonalistami na świecie, aby oferować najlepsze produkty na świecie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi zawodnikami, projektantami i inżynierami, oraz z Shimano Dynamics Lab and bikefitting.com wspólnie tworząc produkty, na których Ty jeździsz.


 

ULTRANOWOCZESNA TECHNIKA

Nasze siodełko Volture opracowaliśmy w ścisłej współpracy z ekspertami z Bikefitting.com. Przeprowadzone badania ujawniły, że przy korzystaniu z elektrycznych rowerów górskich, kolarze wywierają większy nacisk na siodełko. Po prostu nie muszą z niego schodzić, aby pokonywać strome podjazdy. Połączyliśmy te informacje z najbardziej innowacyjnymi technologiami dostępnymi obecnie na rynku. Dzięki temu powstało Volture - nasze pierwsz siodełko dedykowane rowerom górskim ze wspomaganiem elektrycznym. Obejrzyj poniższy film, aby przekonać się, w jaki sposób uzyskujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

This website uses cookies to improve your experience.


 

ZNAJDŹ NAJLEPSZE DLA SIEBIE SIODEŁKO

Znajdź swoje idealne siodełko w zaledwie kilku krokach dzięki odnowionej aplikacji selektora siodełek "PRO SADDLE SELECTOR". W oparciu o serię pytań dotyczących geometrii ciała i stylu jazdy, selektor "PRO Selector Saddle" pomoże Ci w precyzyjnym doborze siodełka idealnego dla Ciebie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Nasz Selektor zrobi resztę.

alt

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Chcesz wiedzieć, gdzie kupić nowe siodełko?


 

Specyfikacja produktu

PRO Volture E-MTB

PRSA0270 Siodło Volture E-MTB 142mm 235gr Rail: 7mm x 7mm
PRSA0271 Siodło Volture E-MTB 152mm 250gr Rail: 7mm x 7mm
Pobierz instrukcję

This website uses cookies to improve your experience.